«

»

Gru 07

Odbiór pakietów, zwrot wpisowego – ważne informacje!

Pandemia nie ułatwia nam zadania, ale dziś mamy dla Was pakiet konkretnych wiadomości ws. odbioru pakietów oraz zwrotu wpisowego dla osób, które nie pobiegną z nami w marcu 2021 roku. Przeczytajcie dokładnie poniższe informacje.

ZWROTY

Zwroty wpisowego dla kilkunastu osób, które tego zażądały zadysponujemy do końca tego tygodnia i w przyszłym tygodniu (14-18 grudnia) pieniądze powinny trafić na Wasze konta, wskazane w mailach do nas.

WYDAWANIE PAKIETÓW

Pakiety startowe dla ok. setki osób, które nie pobiegną z nami w marcu i zadeklarowały odbiór w mailach do nas będą wydawane u pracowników hali sportowej Arena – pomieszczenie tuż przed wejściem na parkiet hali (ul. Kochanowskiego 6, Żagań), od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 20.00. UWAGA! Wydawanie pakietów rozpoczynamy w poniedziałek 14 grudnia!

Pakiet dla uczestnika biegu głównego zawiera torbę ekologiczną, skarpety, izotonik oraz medal.

Pakiet dla dziecka zawiera czapkę oraz medal.

Pakiet dla uczestnika Crossu Uciekiniera zawiera bluzę biegową, medal oraz izotonik.

Pakiety będą przygotowane imiennie. Ze względu na sprawniejszy odbiór, w przypadku gdy mamy kilka pakietów dla jednej rodziny (np. rodzice +  dzieci), spakujemy je razem w jedną torbę.

Bardzo prosimy o nie grupowanie się przed pomieszczeniem, w którym są wydawane pakiety oraz o przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących na Arenie.

W przypadku odbioru pakietów przez osoby trzecie, konieczne jest posiadanie pisemnego upoważnienia osoby, za którą odbierany jest pakiet. Upoważnienie musi zawierać imię i nazwisko tej osoby, jej datę urodzenia oraz własnoręczny podpis. Wzór oświadczenia dowolny, ważne by zawierał powyższe informacje.

UWAGA! Nie wydajemy pakietów osobom, które w ostatnich tygodniach nie wysłały nam maila!

UWAGA! Pakiety wydajemy tylko osobom, które nie startują z nami w marcu. Pakiety dla osób, które się przepisały na marzec, będą wydawane przez Crossem!

GWARANCJA UDZIAŁU W CROSSIE W 2021 ROKU

Najwięcej osób – ok. 200 – zadeklarowała start w Crossie Żagańskim w marcu 2021 roku. Te osoby, które wysłały do nas wniosek o przepisanie na rok 2021 mają gwarancję startu w marcu.

Osoby, które w żaden sposób nie odpisały na naszego maila, a także nie zareagowały na informację na stronie internetowej, czy posty na Facebooku, obecnie znajdują się na liście rezerwowych (zgodnie z zapowiedziami Rządu RP, póki co możliwe będą tylko imprezy do 250 uczestników) i będą dodawane do listy startowej w miarę możliwości, wynikających z aktualnych przepisów i obostrzeń.

UWAGA! Prosimy o niewysyłanie nam teraz maili z wnioskami o przepisanie na marzec, bo i bez tego z automatu zostajecie dodani na listę rezerwową, jak wyżej napisaliśmy.