«

»

Mar 29

Dziękujemy Wam za pomoc!

Opadł już kurz po 45. edycji Crossu Żagańskiego o Puchar Wielkiej Ucieczki. Czas więc na podziękowania tym, bez których ta impreza by się nie odbyła! A na pewno nie miała by takiego rozmachu.

Zacznijmy oczywiście od podziękowań dla Was – zawodników. Dziękujemy za Wasze zaufanie, za to, że wybieracie naszą imprezę biegową, mimo że w ten sam weekend w okolicy działo się wiele biegowego i to na najwyższym poziomie.

Dziękujemy oczywiście także naszej niezastąpionej armii Wolontariuszy, którzy powodują, że Cross może się ciągle rozwijać, a biegacze czują się na nim świetnie! Dziękujemy każdemu z Was z osobna i wszystkim razem, także instytucją, które „dostarczają” nam najwięcej chętnych do pracy: SP Małomice, SOSW Szprotawa, OSP Ruszów!

Wielkie podziękowania dla Muzeum Obozów Jenieckich, jego dyrektora i wszystkich pracowników – za Waszą gościnę, za to, że chcecie z nami ten Cross organizować i za to, że robicie wszystko by nasza impreza była nie tylko biegiem, ale także żywą lekcją historii.

Spółce Pałac Książęcy i jej pracownikom. Bez Pałacu nie byłoby żadnego biegu w Żaganiu, bo to spółka formalnie organizuje wszystkie nasze imprezy biegowe. I nie jest to tylko papierkowa formalność, ale przede wszystkim ciężka praca całego zespołu z prezesem na czele.

11. Dywizji Kawalerii Pancernej z gen. dyw. Stanisławem Czosnkiem na czele. Dzięki Dywizji zawsze możemy zabezpieczyć nasz bieg od strony logistycznej. W tym roku 11. Batalion Remontowy wspierał nas na trasie, a także zorganizował punkt z grochówką oraz kawę i herbatę na metę.

Władzom miasta Żagań oraz Powiatu Żagańskiego za konkretne wsparcie finansowe naszej imprez.

Naszym sponsorom – marce Salomon, MPOiRD Żagań, ŻWiK Żagań, CSB Galasiak, Fundacja Recal, RunPlanet – sklep dla biegaczy, Gospodarstwu Rolnemu Grzegorz Świątek, AK Anatol, Hurtowni Kiwi, Żagańskiemu TBS, piekarni iGizmo, VP Polska – za wsparcie. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Firmie MedRad za profesjonalne zabezpieczenie medyczne Crossu.

Straży Leśnej, Jędrkowi Świątkowi i firmie Cabritop – za wsparcie nas przy oświetleniu nocnej trasy biegu.

Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie i pomoc! Bez Was ten Cross nie wyglądałby, jak wyglądał. Co więcej – – nie byłoby go bez Waszego zaangażowania!

Jeżeli kogoś pominęliśmy – przepraszamy – piszcie do nas, a się poprawimy…